Робота зі студентами ХГПА

Педагоги закладу дошкільної освіти є наставниками у студентів Харківської гуманітарно-педагогічної академі

17.09.2014 р. проведені відкриті заняття з організації театральної діяльності дітей у дитячому садку. Вихователь Троценко О.В. (старша група) показала творчу гру - лялькову виставу за казкою "Троє поросят", Козар О.О. (середня група) - театралізовану вистау за мотивами казки "Вовк та семеро козенят", Салтанова О.В. (старша група) разом з музичними керівниками Омельченко О.Г. та Омельченко О.В. - музичну казку "Кицькин дім". Фотографії заходу можна подивитися у нашій фотогалереї.

Відкриті заняття для студентів. Заняття для молодшої вікової групи ("Чудо-морква", вихователь Козар О.О.), середньої вікової групи ("Чарівник часу, вихователь Лихонос О.В.), та старшої вікової групи ("Подорож у минуле", вихователь Салтанова О.В.). 31 березня 2014 р.

Відкриті заняття для студентів проводили досвідчені викладачі молодшої, середньої та старшої груп (лютий 2014 р.)

Студенти спостерігали за організацією трудової діяльності дітей в середній та старшій групах (січень 2014 р.)