Малая Компьютерная Академия ШАГ

Освітній процес

• У закладі дошкільної освіти навчальний рік починається 1 вересня та закінчюється 31 травня наступного року. З 1 червня по 31 серпня  у закладі дошкільної освіти проводиться оздоровлювання дітей (оздоровчий період).

• Заклад дошкільної освіти здійснює свою діяльність відповідно до  річного плану, який складається на навчальний рік та на період оздоровлення.

• Узакладі дошкільної освіти визначена українська мова навчання та виховання дітей.

• Освітньо - виховний процес у закладі дошкільної освіти здійснюється відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти, програми виховання і навчання дітей від 2 до 6(7) років "ДИТИНА".

• Щоденна кількість і послідовність занять у групах визначена розкладом занять, який складається відповідно до санітарно-гігієнічних, педагогічних вимог та специфіки групи і затверджується завідувачем.