25 бер. 2020

Загальнонаціональний карантин продовжено

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив 25.03.2020
12 бер. 2020

Карантин в закладі дошкільної освіти

Шановні батьки заклад дошкільної освіти закрито на КАРАНТИН!!!
12 бер. 2020

Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня

05.03.2020 в ПК Основ'янський вiдбувся святковий концерт до Мiжнародного Жiночого Дня для спiвпрацiвникiв Основ'янського району!
10 бер. 2020

Практика студентів Харківської гуманітарно-педагогічної академії

Студенти Харківської гуманітарно-педагогічної академії розпочали знайомство з роботою вихователя в групах раннього віку, особливостями організації предметно-просторового середовища та режимними процесами.
6 бер. 2020

Свято ВЕСНИ

В закладі дошкільної освіти відбулися святкові ранки
5 бер. 2020

Iнтернет-збори батьків майбутнiх першокласникiв

Запрошуємо батьків майбутніх першокласників взяти участь у Інтернет-зборах, що проводитимуться з 1 по 31 березня 2020 року КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»
3 бер. 2020

Практика студентів Харківської гуманітарно-педагогічної академії

Досвідчені педагоги нашого закладу дошкільної освіти із задоволенням передають свої знання майбутнім колегам.
28 лют. 2020

Профілактика коронавірусу!

Шановні батьки, ознайомтеся з пам`яткою "Як знизити ризик інфікування коронавірусом?" та відеороліком "Як захиститися від коронавірусу?"
28 лют. 2020

Профілактика коронавірусу

26 лют. 2020

Свято Масляної

Масляна - одне з найдавніших слов’янських свят, тому що бере свій початок ще з дохристиянських часів. Масляна символізувала прихід весни та пробудження природи. Древні слов’яни відзначали «проводи зими» та початок весни і весняного землеробства В цей день вшановували Сонце, яке несло тепло та пробуджувало природу.