Проект «Вчимося жити разом» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні

Триває впровадження проекту «Вчимося жити разом»за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Проект є складовою ініціативи ЄС під назвою «Діти Миру», виділеної на освітні проекти у зонах конфлікту. Компонент проекту «Вчимося жити разом», що передбачає освіту на основі життєвих навичок, реалізує Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».

Відповідно до затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 11.01.2016 № 5 плану заходів з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом», з 25 по 27 жовтня 2016 року на базі комунального закладу "Дошкільного навчального заклад (ясла-садок) №74 комбінованого типу Харківської міської ради"  пройшов триденний тренінг для педагогів з викладання курсу «Вчимося жити разом» у дошкільних навчальних закладах.

Мета і завдання тренінгу:

Мета:

Підготовка вихователів дошкільних навчальних закладів за програмою «Вчимося жити разом».

Завдання тренінгу:

1.Ознайомити учасників із завданнями, очікуваними результатами та планом впровадження проекту «Вчимося жити разом» у дошкільних навчальних закладах.

2.Презентувати парціальну програму «Вчимося жити» з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії  дітей від 4 до 6-7 років на засадах розвитку життєвих навичок.

3. Надати всім учасникам можливість відпрацювати і заняття для вихованців за парціальною програмою «Вчимося жити разом».

4.  Ознайомити учасників з вимогами до процесу і результатів впровадження курсу у дошкільних навчальних закладах.

Тренінг для педагогів щодо апробації парціальної програми з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років

Вихователь-методист дошкільного закладу, Попова Л.О., пройшла навчання за парціальною програмою "Вчимося жити разом" з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії" дітей від 4 до 6-7 років на засадах розвитку життєвих навичок.

Заняття  з морально - етичного, мовленневого та пізнавального розвитку "Дружні діти - мов квіти" середня група (вихователь - Троценко О.В.)

Заняття з морального - етичного, мовленнєвого та пізнавального розвитку  "Ввічливі слова творять дива" середня група (вихователь Ярентюк О.В.)

Заняття з морально - етичного розвитку "Разом об"єднатися  - веселіше гратися" середня група (вихователь Салтанова О.В.)

Заняття з морально - етичного, мовленнєвого та пізнавального розвитку "Дерево добра" середня група (вихователь Троценко О.В.)

Заняття з морально - етичного та мовленнєвого розвитку "Діти ввічливі та чемні всім навколишнім приємні" старша група (вихователь Лихонос О.В. )

Заняття з морально - етичного, мовленнєвого та пізнавального розвитку "Міст миру" старша група (вихователь Лихонос О.В.)

Заняття з морально - етичного, мовленнєвого та пізнавального розвитку "Всім допомагати - вірних друзів мати" старша група  (вихователь Комарницька О.А.)

Заняття з морально - етичного, мовленнєвого та пізнавального розвитку "Кожна дитина - як у намисті перлина" старша група (вихователь Козар О.О.)