Раді вітати Вас на сторінці нашого

закладу дошкільної освіти!

м.Харків, 61140 Пр. Гагаріна 42
тел.(057) 725-13-53

e-mail: kh.dnz -50@ukr.net

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Малая Компьютерная Академия ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

25 бер. 2020
Загальнонаціональний карантин продовжено
Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив 25.03.2020

12 бер. 2020
Карантин в закладі дошкільної освіти
Шановні батьки заклад дошкільної освіти закрито на КАРАНТИН!!!

12 бер. 2020
Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня
05.03.2020 в ПК Основ'янський вiдбувся святковий концерт до Мiжнародного Жiночого Дня для спiвпрацiвникiв Основ'янського району!

10 бер. 2020
Практика студентів Харківської гуманітарно-педагогічної академії
Студенти Харківської гуманітарно-педагогічної академії розпочали знайомство з роботою вихователя в групах раннього віку, особливостями організації предметно-просторового середовища та режимними процесами.

6 бер. 2020
Свято ВЕСНИ
В закладі дошкільної освіти відбулися святкові ранки

5 бер. 2020