Базовий компонент дошкільної освіти України

Освітні  програми:

Заклад дошкільної освіти працює за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років "Дитина", відповідно до якої педагоги закладу в своїй роботі використовують різноманітні види занять: предметні, комплексні, інтегровані.

Парціальні освітні програми:

• «Казкова фізкультура», програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (авт. Єфименко М. М.)
  •  «Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років (авт. Лохвицька Л. В.)

•  «Скарбниця моралі», програма з морального виховання дітей дошкільного віку «Скарбниця моралі» видання 2-ге оновлене зі змінами і доповненнями (авт. Л.В.Лохвицька)