6 бер. 2024

Акція «Національний тиждень читання. Тиждень поезії»

Державна установа «Український інститут книги» (далі – Інститут) проводить з 16 до 24 березня 2024 року Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку тематичну акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії» (далі – Акція), мета якої – консолідувати українське суспільство навколо читання як життєвої стратегії.
27 лют. 2024

Проєкт з кібербезпеки BRAMA запустили в Україні

Кіберполіція оголосила про ребрендинг проєкту MRIYA. Відтепер в Україні діятиме новий покращений проект з кібербезпеки BRAMA (БРАМА). Це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.
26 лют. 2024

ІІІ Міжнародне заняття доброти

21 лют. 2024

Організація освітньго процесу з дітьми у Метросадочку

12 лют. 2024

Участь у марафоні "Добро починається з тебе"

4 лют. 2024

Всесвітній день боротьби проти раку

З 04.04. по 11.02. проходить інформаційно-роз'яснювальна компанія МОЗ до Всесвітнього дня боротьби проти раку.
2 лют. 2024

Марафон "Добро починається з тебе"

1 лют. 2024

Наступність дошкільної та початкової освіти

28 січ. 2024

Міжнародний день конструктора Lego

25 січ. 2024

Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» пропонує педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти у січні-березні 2023 року запланувати підвищення кваліфікації за освітньою програмою «Освіта і піклування» (Education & Care) та долучитись до заходів з метою підготовки до виконання завдань піклування і розвитку дітей раннього та дошкільного віку.