13 лют. 2014

Свято Стрітення

У нашому дитячому садочку відбулося святкування традиційного українського свята.
5 лют. 2014

Святкуємо Стрітення!

Запрошуємо батьків та дітей на святкування Стрітення.
3 лют. 2014

Новий тариф за харчування дітей у дитячому садку.

З 03.02.2014 р. плата за харчування вихованців дитячого садка становить 11 гривень.
31 січ. 2014

День здоров'я.

В дитячому садочку пройшов день здоров'я.
24 січ. 2014

Педагогічна практика студентів Харківської гуманітарно-педагогічної академії

Студенти Харківської гуманітарно-педагогічної академії спостерігали за організацією трудової діяльності дітей в середній та старшій групах.
15 січ. 2014

Профілактика кишкових інфекцій

Для вас, батьки!
14 січ. 2014

Святкуємо день Василя та Маланки

В дитячому садочку відбулося святкування дня Василя та Маланки (старого Нового року). Діти старших груп завітали до кожної вікової групи, щоб привітати всіх зі святом.
8 січ. 2014

З Різдвом Христовим!

Вітаємо з Різдвом Христовим та Різдвяними святами! Бажаємо, щоб з першою різдв’яною зіркою у Ваш дім зійшло Боже благословення, щастя, здоров’я, добробут, мир і злагода!