23 серп. 2014

День Державного Прапора України!

23 серпня - День Державного Прапора України
19 серп. 2014

Яблуневий спас!!!

Ось і настало саме світле, радісне і прекрасне свято – Яблуневий Спас (Другий Спас). Вітаємо всіх християн і бажаємо любові, добра, радості та щастя, миру та успіхів і багатьох вдач. Здоров'я вам, вашим рідним і близьким. Всіх благ земних. Нехай збудуться мрії і здійсняться всі ваші бажання. Всього самого найкращого. Зі святом!
18 серп. 2014

Подяка батькам!!!

**************
14 серп. 2014

Лялькова вистава для малят "Червона шапочка на новий лад"

В садочку відбулась театралізована лялькова вистава. Діти із задоволенням переглянули казку та отримали безліч позитивних емоцій.
12 серп. 2014

Спортивні змагання

Сьогодні наш садочок перетворився на деякий час у Олімпійську базу для справжніх спортивних змагань.
6 серп. 2014

Увага! Спека!!!

Шановні Батьки!!!
4 серп. 2014

Праця в природі

Діти з великим задоволенням працювали на городі. Колективна праця на городі згуртовує, привчає дітей до відповідальності, розвиває трудові навички.
31 лип. 2014

Лялькова вистава "Нові пригоди колобка"

В садочку відбулась театралізована лялькова вистава. Діти з цікавістю спостерігали та співпереживали знайомим героям. Знайома казка у новій інтерпретації дуже сподобалась малюкам.
23 лип. 2014

Загартування в літній період.

Наші малята оздоровлюються, приймаючи сонячні ванни.
16 лип. 2014

День бухгалтера України.