Освітній процес

Навчальний рік КЗ «ДНЗ №50» починається 1 вересня і закінчується 31 травня, оздоровчий період період триває з 1 червня по 31 серпня . У закладі дошкільної освіти встановлено 5-денний тиждень.

Мова навчання: українська.

Заклад дошкільної освтіи здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення.

Освітній процес у закладі дошкільної освіти здійснюється відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти,освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина».

Загальна тривалість канікул, під час яких заняття з вихованцями не проводяться, складає 115 днів: (заняття з вихованцями не проводяться, крім фізкультурно-оздоровчої та художньо-продуктивної діяльності).

- літні канікули 90 календарних днів: з 01 червня по 31 серпня;

- осінні -  5 календарних днів: з 28 жовтня по 06 листопада;

- зимові - 10 календарних днів: з 23 грудня  по 07 січня;

- весняні - 10 календарних днів з 25 березня по 31 березня;

Організоване навчання у формі занять проводиться, починаючи з 3-го року життя. Тривалість занять становить:

• – у І молодшій групі – не більше 10 хвилин;

• – у ІІ молодшій групі – не більше 15 хвилин;

• – у середній групі – 20 хвилин;

• – у старшій групі – 25 хвилин.

Тривалість перерв між заняттями становить не менш 10 хвилин.