28 трав. 2020

Увага батькам!!! Відкриття закладу дошкільної освіти!!!

Шановні батьки!!! Відповідно до постанови КМУ від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» відновлюють свою діяльність заклади дошкільної освіти Основ'янського району. Діяльність здійснюється відповідно до тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25. Заклад дошкільної освіти буде відкрито з 1 червня. Просимо дотримуватися рекомендацій МОЗ України "Правила роботи дитсадків під час карантину".
27 трав. 2020

Алгоритм прийому дітей під час карантину COVID- -19

Алгоритм прийому дітей під час карантину COVID-19
25 трав. 2020

АДАПТИВНИЙ КАРАНТИН триватиме до 22 червня

До 22 червня 2020 року триватиме адаптивний карантин, однак з 25 травня зможуть відкриватись дитячі садки у тих регіонах, які відповідатимуть умовам для послаблення карантину... Відповідне рішення ухвалив Уряд.
7 трав. 2020

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ

Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні
4 трав. 2020

ПРИВІТАННЯ ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ГЕННАДІЯ КЕРНЕСА З НАГОДИ 75-Ї РІЧНИЦІ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ

Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги
23 квіт. 2020

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив 22 квітня (постанова КМУ від 22.04.2020 № 291). Всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання. Інформацію про всі зміни в освітніх процесах, які відбуваються через карантин та відповіді на найбільш поширені запитання можна знайти на спеціальному інфоресурсі МОНУ – mon-covid19.info.
25 бер. 2020

Загальнонаціональний карантин продовжено

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив 25.03.2020
12 бер. 2020

Карантин в закладі дошкільної освіти

Шановні батьки заклад дошкільної освіти закрито на КАРАНТИН!!!
12 бер. 2020

Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня

05.03.2020 в ПК Основ'янський вiдбувся святковий концерт до Мiжнародного Жiночого Дня для спiвпрацiвникiв Основ'янського району!
10 бер. 2020

Практика студентів Харківської гуманітарно-педагогічної академії

Студенти Харківської гуманітарно-педагогічної академії розпочали знайомство з роботою вихователя в групах раннього віку, особливостями організації предметно-просторового середовища та режимними процесами.