Підготовка до свята весниСмаколики до дня Святого ВалентинаЗиму проводжаємо, а весну зустрічаємоДень Святого Валентина Тиждень безпеки Показові заняття для студентів Харківської гуманітарно-педагогічної академії

Раді вітати Вас на сторінці нашого

закладу дошкільної освіти!

м.Харків, 61140 Пр. Гагаріна 42
тел.(057) 725-13-53

e-mail: kh.dnz [email protected]

Дистанційна освіта на Класній оцінці

22 лют. 2021
Підготовка до свята весни
Наближається найтепліше і найкрасивіше свято весни. Наші дітлахи разом з педагогами розпочали готуватися заздалегідь до першого весняного свята жіночності 8 березня.

16 лют. 2021
Смаколики до дня Святого Валентина
Печиво виготовлене власноруч на день Святого Валентина – ідеальний подарунок на свято.

15 лют. 2021
Зиму проводжаємо, а весну зустрічаємо
Сьогодні 15 лютого у закладі святкували свято Стрітення. Зиму проводжали, а весну зустрічали. Дітлахи водили хороводи з Зимою та Весною, грали у веселі ігри, змагалися у конкурсах та естафетах.