7 жовт. 2014

Запрошуємо на ІІ тур спортивного змагання "Крок за кроком"

08.10.14 р. у ДНЗ №50 відбудеться другий тур районного змагання, у якому візьмуть участь команди чотирьох дитячих садків.
3 жовт. 2014

Запрошуємо до участі в конкурсі!

Шановні батьки! Запрошуємо вас та ваших дітей взяти участь у конкурсі поробок та малюнків "Осінній вернісаж".
1 жовт. 2014

Перший тур фізкультурних змагань "Крок за кроком"

Сьогодні у дитячому садку пройшов перший тур районних фізкультурних змагань серед дітей старшого дошкільного віку.
26 вер. 2014

З Днем дошкілля!

Шановні колеги, працівники дошкільних навчальних закладів! Щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем дошкілля!
25 вер. 2014

Конкурс "МОЯ РОДИНА"

В дошкільному закладі був проведений конкурс поробок «МОЯ РОДИНА» Діти нагороджені грамотами.
24 вер. 2014

Свято "День дошкілля!"

24 вересня проведено свято "День дошкілля", діти були нагороджені грамотами за участь у І етапі конкурсі « Наше дитинство – найкраща пора».
18 вер. 2014

Ляльковий театр

В рамках тижня безпеки проходять тематичні заняття з безпеки життєдіяльності. Сьогодні діти дивилися ляльковий театр.
17 вер. 2014

Заняття для студентів

Студенти Харківської гуманітарно-педагогічної академії ознайомилися з організацією театральної діяльності дітей.
12 вер. 2014

Батьківські збори!

10 вер. 2014

Конкурс "Наше дитинство - найкраща пора"

В дошкільному закладі відбувся І етап районного конкурсу дитячого малюну " Наше дитинствого - найкраща пора".