Университет ШАГ

2 вер. 2019

Свято Перше Вересня!

11 лип. 2019

Тематичний день "День книги"

11 липня 2019 року в закладі дошкільної освіти провдено тематичний День книги "Книга вчить як на світі жить".
5 лип. 2019

Тимчасове призупинення освітньо-виховного процесу

...
1 лип. 2019

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ

У закладі дошкільної освіти відбулися заходи присвячені Дню Конституції. У середніх та старших групах вихователі провели тематичні заняття «Малятам про Конституцію України», на яких дітям в ігрові формі розповідалося про права та обов'язки кожної дитини, основні символи нашої держави.
26 черв. 2019

"День мильних бульбашок"

20 черв. 2019

Спортивна розвага "Спритні, веселі, дужі!"

Сьогодні 20 червня відбулась спортивна розвага для дітей «Спритні, веселі, дужі!».
18 черв. 2019

Гості дитячої музичної школи ім. М.А.Римського-Корсакова

18 червня 2019 року викладачі дитячої музичної школи М.А.Римського-Корсакова завітали у гості в наш заклад дошкільної освіти. Викладачі Сліпченко Ксенія Дмитрівна та Трикозюк Костянтин Сергійович продемонстрували свою майстерність виконуючі твори українських та сучасних авторів.
13 черв. 2019

Музична розвага