Университет ШАГ

19 вер. 2018

І етап районного конкурсу дитячого малюнку «Наше дитинство - найкраща пора»

В закладі дошкільної освіти відбувся І етап районного конкурсу дитячого малюну з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля «Наше дитинство - найкраща пора»
18 вер. 2018

Проведення антропометрії дітей

В закладі дошкільної освіти сестра медична старша провела антропометрію дітей в усіх вікових групах
17 вер. 2018

Організація роботи з дітьми на городі

Город у садку є однією з умов, яке необхідне для здійснення екологічного виховання дітей у закладі дошкільної освіти.
14 вер. 2018

Групові батьківські збори

З 11 по 14 вересня відбулися батьківські збори в усіх вікових групах
11 вер. 2018

Консультація для педагогів закладу

Консультацію для педагогів закладу провела вихователь Салтанова О.В. на тему: " Як пом’якшити процес адаптації дітей до закладу дошкільної освіти"
11 вер. 2018

Проект «Шкільний працівник поліції»

3 вер. 2018

1 вересня - день Знань

1 вересня - день Знань, який святкують у всіх навчальних закладах нашої країни. Свято Знань не оминуло і нашу «Ягідку». Для діток було проведено святкову лінійку та невеличке свято, яке надовго запам’ятається дітлахам.
29 серп. 2018

Методичне об'єднання вихователів-методистів та вихователів

23 серп. 2018

День міста Харків