Шановні батьки!
для вирішення питань, що стосуються збереження життя та здоров’я дітей, а також захисту прав та інтересів дитини, Ви можете звертатися до фахівця психологічної служби Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №50 Харківської міської ради», представником якої у закладі є практичний психолог

Ладика Валентина Володимирівна

ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО:«ДИТИНА» – це неповторний витвір мистецтва, який можна доповнювати найяскравішими кольорами. ЛЮБОВ, УВАГА та ТЕРПІННЯ – три основні складниками успішного виховання майбутньої дорослого.

Графік роботи: Понеділок – П’ятниця / з 8.00 до 16.30.***

*** У рамках карантинних умов для консультації батьківської громадськості потрібна попередня усна домовленістьіз фахівцем чи через вихователя групи, можливе консультування онлайн за телефоном: 095-16-87-329, також за допомогою  месенджера Viber.

Звернутися до психолога потрібно, якщо:
  • Проблема не розв’язується тривалий час.
  • Ви знаєте, як чином розв’язати проблему, але Вам усе-таки потрібна допомога.
  • Вас тривожать певні моменти у поведінці дитини, але Ви не можете зрозуміти причину.
  • Вам здається, що розвиток Вашої дитини має певні відмінності від розвитку однолітків.
  • Якщо у Вас є сімейні проблеми, і це відбивається на дитині.
Практичний психолог закладу:
  • керується Етичним Кодексом психолога та дотримується педагогічної етики;
  • будує свою діяльність на основі доброзичливості, довіри в тісному співробітництві з усіма учасниками педагогічного процесу;
  • підвищує рівень психологічних знань вихователів, батьків, дітей та постійно підвищує свій професійний рівень.
Основні завдання психологічної служби закладу:
  • проведення просвітницьких лекцій, семінарів, занять із педагогами, батьками, дітьми;
  • консультативна допомога всім учасникам навчально-виховного процесу;
  • корекційно-розвивальна робота з дітьми, батьками, педагогами;
  • допомога дітям, які мають проблеми в поведінці, або які опинилися в СЖО;
  • психологічний супровід новоприбулих дітей;
  • визначення психологічної готовності дітей 6(7)-річного віку до навчання у школі.

Враховуючи річні завдання закладу освіти на 2020/2021 навчальний рік, Положення про психологічну службу у системі освіти України, пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти з метою оптимізації діяльності закладу дошкільної освіти, психологічна служба ЗДО визначила такі річні завдання на  2020/2021 навчальний рік:

1. Психологічний супровід усіх учасників освітнього процесу закладу дошкільної освіти з метою збереження їх психічного здоров’я.

2. Вивчення індивідуальних особливостей вихованців закладу дошкільної освіти з метою  гармонійного розвитку та формування в них життєвих компетентностей.

3. Розвиток емоційно-вольової, когнітивної сфер та соціально-комунікативної компетенції дітей раннього та передшкільного віку.

4. Підвищення психолого-педагогічної культури батьків та педагогів з метою створення єдиного простору виховання і розвитку дітей.

5. Формування навичок безконфліктного, толерантного спілкування та навичок виходу з конфліктних ситуацій (попередження булінгу) в усіх учасників освітнього процесу з метою набуття навичок ненасильницької поведінки та прагненням створювати мирні стратегії поведінки в суспільстві.

Практичний психолог допоможе Вам відповісти на питання про особливості поведінки дитини, скорегувати Ваш підхід до дитини, разом продумати стратегію дій в певній ситуації.