Шановні батьки та законні представники!
для вирішення питань, що стосуються збереження життя та здоров’я дітей, а також захисту прав та інтересів дитини, ви можете звертатися до фахівця психологічної служби комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №50 Харківської міської ради», представником якої у закладі є практичний психолог

Валентина Ладика

«ДИТИНА» – це неповторний витвір мистецтва, який можна доповнювати найяскравішими кольорами. ЛЮБОВ, УВАГА та ТЕРПІННЯ – три основні складниками успішного виховання майбутньої дорослого.
Графік роботи: Понеділок – П’ятниця / з 8.00 до 16.30*

* На час дії воєнного стану в Україні консультування батьківської громадськості можливе онлайн за телефоном: 095-16-87-329, також за допомогою  месенджерів Viber та Telegram.

Всеукраїнська програма ментального здоров'я
за ініціативою Олени Зеленської - Ти як?.
Telegram-канал для батьків та педагогів «Підтримай дитину»
Головна мета проєктів забезпечення психологічної підтримки для дітей, а також залучення до активної допомоги батьків та педагогів. Доступи до ресурсів є безкоштовними і не вимагають підписки.

Звернутися до психолога потрібно, якщо:
  • Проблема не розв’язується тривалий час.
  • Ви знаєте, як чином розв’язати проблему, але Вам усе-таки потрібна допомога.
  • Вас тривожать певні моменти у поведінці дитини, але Ви не можете зрозуміти причину.
  • Вам здається, що розвиток Вашої дитини має певні відмінності від розвитку однолітків.
  • Якщо у Вас є сімейні проблеми, і це відбивається на дитині.
Практичний психолог закладу:
  • керується Етичним Кодексом психолога та дотримується педагогічної етики;
  • будує свою діяльність на основі доброзичливості, довіри в тісному співробітництві з усіма учасниками педагогічного процесу;
  • підвищує рівень психологічних знань вихователів, батьків, дітей та постійно підвищує свій професійний рівень.
Основні завдання психологічної служби закладу:
  • проведення просвітницьких лекцій, семінарів, занять із педагогами, батьками, дітьми;
  • консультативна допомога всім учасникам навчально-виховного процесу;
  • корекційно-розвивальна робота з дітьми, батьками, педагогами;
  • допомога дітям, які мають проблеми в поведінці, або які опинилися в СЖО;
  • психологічний супровід новоприбулих дітей;
  • визначення психологічної готовності дітей 6(7)-річного віку до навчання у школі.

Враховуючи річні завдання закладу освіти на 2023/2024 навчальний рік, Положення про психологічну службу у системі освіти України, пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти з метою оптимізації діяльності закладу дошкільної освіти, психологічна служба ЗДО визначила такі річні завдання на  2023/2024 навчальний рік:

• здійснювати психологічну підтримку здобувачів освіти з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО), зокрема тих, хто виїхав за кордон;

• продовжити роботу щодо оновлення на сайті закладу освіти сторінки «Кабінет практичного психолога» та онлайн-консультування;

• здійснювати психологічне забезпечення та супровід інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами, консультативну і просвітницьку роботу з батьками;

• проводити просвітницько-профілактичні заходи щодо підвищення рівня знань учасників освітнього процесу з питань сексуальності людини, статевого виховання тощо;

Практичний психолог допоможе вам відповісти на питання про особливості поведінки дитини, скорегувати ваш підхід до дитини, разом продумати стратегію дій в певній ситуації.