Протидія коронавірусу

Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

Лист Міністерства освіти і науки України від 23.04.2020 № 1/9-219 «Щодо організації роботи закладів дошкільної освіти під час карантину»

Лист Міністерства освіти і науки України від від 22.05.2020 № 1/9-269 «Щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти»

Лист Міністерства освіти і науки України від 10.07.2020 № 6/868-20 «Про щомісячне інформування МОНУ щодо функціонування ЗДО в умовах карантину, здійснення контролю за виконанням вимог санітарного законодавства, випадки поширення коронавірусної хвороби серед дітей та працівників»

Лист Міністерства освіти і науки України від 12.10.2020 № 1/9-575 «Про вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдженню COVID-19»