Увага батькам!!! Відкриття закладу дошкільної освіти!!!Алгоритм прийому дітей під час карантину COVID- -19АДАПТИВНИЙ КАРАНТИН триватиме до 22 червняЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ ПРИВІТАННЯ ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ГЕННАДІЯ КЕРНЕСА З НАГОДИ 75-Ї РІЧНИЦІ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИЗагальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня

Раді вітати Вас на сторінці нашого

закладу дошкільної освіти!

м.Харків, 61140 Пр. Гагаріна 42
тел.(057) 725-13-53

e-mail: kh.dnz [email protected]

День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

28 трав. 2020
Увага батькам!!! Відкриття закладу дошкільної освіти!!!
Шановні батьки!!! Відповідно до постанови КМУ від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» відновлюють свою діяльність заклади дошкільної освіти Основ'янського району. Діяльність здійснюється відповідно до тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25. Заклад дошкільної освіти буде відкрито з 1 червня. Просимо дотримуватися рекомендацій МОЗ України "Правила роботи дитсадків під час карантину".

27 трав. 2020
Алгоритм прийому дітей під час карантину COVID- -19
Алгоритм прийому дітей під час карантину COVID-19

25 трав. 2020
АДАПТИВНИЙ КАРАНТИН триватиме до 22 червня
До 22 червня 2020 року триватиме адаптивний карантин, однак з 25 травня зможуть відкриватись дитячі садки у тих регіонах, які відповідатимуть умовам для послаблення карантину... Відповідне рішення ухвалив Уряд.