12 бер. 2020

Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня

05.03.2020 в ПК Основ'янський вiдбувся святковий концерт до Мiжнародного Жiночого Дня для спiвпрацiвникiв Основ'янського району!
10 бер. 2020

Практика студентів Харківської гуманітарно-педагогічної академії

Студенти Харківської гуманітарно-педагогічної академії розпочали знайомство з роботою вихователя в групах раннього віку, особливостями організації предметно-просторового середовища та режимними процесами.
6 бер. 2020

Свято ВЕСНИ

В закладі дошкільної освіти відбулися святкові ранки
5 бер. 2020

Iнтернет-збори батьків майбутнiх першокласникiв

Запрошуємо батьків майбутніх першокласників взяти участь у Інтернет-зборах, що проводитимуться з 1 по 31 березня 2020 року КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»
3 бер. 2020

Практика студентів Харківської гуманітарно-педагогічної академії

Досвідчені педагоги нашого закладу дошкільної освіти із задоволенням передають свої знання майбутнім колегам.
28 лют. 2020

Профілактика коронавірусу!

Шановні батьки, ознайомтеся з пам`яткою "Як знизити ризик інфікування коронавірусом?" та відеороліком "Як захиститися від коронавірусу?"
28 лют. 2020

Профілактика коронавірусу

26 лют. 2020

Свято Масляної

Масляна - одне з найдавніших слов’янських свят, тому що бере свій початок ще з дохристиянських часів. Масляна символізувала прихід весни та пробудження природи. Древні слов’яни відзначали «проводи зими» та початок весни і весняного землеробства В цей день вшановували Сонце, яке несло тепло та пробуджувало природу.
18 лют. 2020

Запрошення на свято «Свято мами та весни»

Шановні батьки! Запрошуємо вас прийняти участь у розвагах, присвячених святу весни та Матері. Вони проходитимуть у музичній залі нашого закладу за таким розкладом:
14 лют. 2020

Науково-практичний семінар

12 -13 лютого 2020 року педгоги нашого закладу дошкільної освіти брали участь у циклі науково-практичних семінарів у форматі WorkShop на базі Харківської гуманітарно-педагогічної академії