4 трав. 2020

ПРИВІТАННЯ ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ГЕННАДІЯ КЕРНЕСА З НАГОДИ 75-Ї РІЧНИЦІ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ

Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги
23 квіт. 2020

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив 22 квітня (постанова КМУ від 22.04.2020 № 291). Всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання. Інформацію про всі зміни в освітніх процесах, які відбуваються через карантин та відповіді на найбільш поширені запитання можна знайти на спеціальному інфоресурсі МОНУ – mon-covid19.info.
25 бер. 2020

Загальнонаціональний карантин продовжено

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив 25.03.2020
12 бер. 2020

Карантин в закладі дошкільної освіти

Шановні батьки заклад дошкільної освіти закрито на КАРАНТИН!!!
12 бер. 2020

Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня

05.03.2020 в ПК Основ'янський вiдбувся святковий концерт до Мiжнародного Жiночого Дня для спiвпрацiвникiв Основ'янського району!
10 бер. 2020

Практика студентів Харківської гуманітарно-педагогічної академії

Студенти Харківської гуманітарно-педагогічної академії розпочали знайомство з роботою вихователя в групах раннього віку, особливостями організації предметно-просторового середовища та режимними процесами.
6 бер. 2020

Свято ВЕСНИ

В закладі дошкільної освіти відбулися святкові ранки
5 бер. 2020

Iнтернет-збори батьків майбутнiх першокласникiв

Запрошуємо батьків майбутніх першокласників взяти участь у Інтернет-зборах, що проводитимуться з 1 по 31 березня 2020 року КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»
3 бер. 2020

Практика студентів Харківської гуманітарно-педагогічної академії

Досвідчені педагоги нашого закладу дошкільної освіти із задоволенням передають свої знання майбутнім колегам.
28 лют. 2020

Профілактика коронавірусу!

Шановні батьки, ознайомтеся з пам`яткою "Як знизити ризик інфікування коронавірусом?" та відеороліком "Як захиститися від коронавірусу?"