12 трав. 2014

Тиждень безпеки

12-16 травня 2014 року в дитячому садку проводиться Тиждень безпеки.
12 трав. 2014

День матері

Вітаємо усіх матерів зі святом.
8 трав. 2014

Свято Перемоги

В дошкільному навчальному закладі пройшло святкування Дня Перемоги. Створено виставку малюнків "Салют, Перемога!"
5 трав. 2014

Випускні свята

Незабаром у нашому дитячому садочку пройдуть випускні свята в групах старшого дошкільного віку.
30 квіт. 2014

ІІ тур районного інтелектуального конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку "Маленькі дарування"

В нашому дитячому садочку пройшов конкурс "Маленькі дарування". Змагалися команди ДНЗ №50, 441, 417.
25 квіт. 2014

Тиждень безпеки життєдіяльності

В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, який проходив з 22 по 25 квітня 2014 р., в дошкільному закладі проведені тематичні заняття з ОБЖД.
22 квіт. 2014

Святкуємо Великдень!

В нашому дошкільному закладі проведене святкування Великодня.
18 квіт. 2014

Вітаємо зі святом!

Світла Пасха до нас іде!
17 квіт. 2014

Районний конкурс "Маленькі дарування"

У нашому дошкільному закладі 17.04.2014 р. був проведений І тур інтелектуального конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку.
15 квіт. 2014

День цивільної оборони

Сьогодні в школі №12 був проведений день цивільної оборони. Діти школи відпрацьоввали дії в разі виникнення пожежі чи стихійного лиха. Евакуація проведена в наш дитячий садок.