19 груд. 2014

ВІТАННЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Вітаємо Вас із Днем Св. Миколая - святом, в яке здійснюються найзаповітніші мрії, святом яке завжди розмальовує наші обличчя щирими посмішками, а наші душі –теплим та незгасаючим вогнем любові до ближнього . Бажаємо примножувати і дарувати це тепло, берегти його від життєвого холоду і плекати в собі найбільші чесноти закладені в наші серця батьками.
18 груд. 2014

Увага відкриття лісової красуні!!!

Офіційне відкриття лісової красуні на площі Свободи відбудеться 20 грудня о 17.00 тоді ж почне працювати і традиційна новорічна ярмарок. А розповісти Дідові Морозу в будиночку про свої мрії можна буде з 27 грудня.
16 груд. 2014

Підготовка до Нового року!

Повним ходом проходить підготовка до Нового року! Діти разом з батьками виготовляють поробки для конкурсу ""Здрастуй, зимонько!" У фойє закладу створена "вітальня Діда Мороза".Тут дітки та їхні батьки можуть залишити лист Діду Морозу.
15 груд. 2014

Відкрите заняття практичного психолога

Відбувся перегляд заняття психолога з дітьми старшої групи
10 груд. 2014

Перегляд заняття у старшій групі на тему: «Приготування вінегрету».

Вихователь під час заняття формувала у дітей навички безпечного поводження з небезпечними предметами в побуті, вміння правильно ними користуватися; розвивала вміння розрізняти овочі за зовнішнім виглядом (свіжі, варені, солоні) дізнаватися їх на смак; виховувала акуратність під час роботи.
4 груд. 2014

Обережно, ожеледиця!

У зв'язку з погіршенням погодних умов звертаємо вашу увагу на необхідність дотримання правил поведінки на вулиці взимку. Бережіть власне здоров'я та здоров'я ваших дітей!
3 груд. 2014

Практика студентів ХГПА

На базі дошкільного навчального закладу студентами ХГПА відбулося самостійне проведення занять в групах середнього та старшого дошкільного віку
1 груд. 2014

Конкурс "Здраствуй, зимонька!"

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у конкурсі поробок "Здраствуй, зимонька!"
24 лист. 2014

Святкування Нового року

Запрошуємо в дошкільний заклад на новорічні свята!
21 лист. 2014

Увага!!! Тематична перевірка!!!!

З 10 листопада по 21 листопада 2014 в дошкільному закладі відбулася тематична перевірка щодо розвитку зв’язного мовлення у дітей дошкільного віку.