8 груд. 2020

Колективна аплікація "Птахи на зимовій горобині"

27 лист. 2020

Маленькі кухарі

Сьогодні маленькі дітлахи готували печиво, як справжні кухарі. Власноруч приготоване печиво смакує найкраще!
23 лист. 2020

Перший сніг

Сьогодні дітей потішив перший сніг, якому зраділи не тільки діти, а й дорослі. Діти були у захваті, що прийшла справжня білосніжна зима.
19 лист. 2020

Заняття "Гриби, грибочки, грибинята"

Гриби, грибочки, грибинята – Великі і маленькі, як малята. Сидять немов курчата біля квочки – Виглядають з під великого пеньочка. Більші повиставляли жовті шапки, Маленькі виглядають наче крапки. Рясна компанія завзята – Гриби, грибочки, грибинята.
10 лист. 2020

Попередження пожежі від пустощів та необережного поводження з вогнем

3 лист. 2020

Дитячі правила для порядку у житті

15 жовт. 2020

Адаптивний карантин продовжено до 31 грудня 2020 року!

Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 грудня 2020 року. Відповідне рішення ухвалено Кабінетом Міністрів 13 жовтня.
2 жовт. 2020

Осінні розваги

2 жовт. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди Дня працівників освіти

Щиро вдячні Харківському міському голові Геннадію Кернесу та депутатському корпусу за привітання колективу нашого закладу з Днем працівників освіти.
30 вер. 2020

Впровадження освітньої програми "Впевнений старт"