15 жовт. 2020

Адаптивний карантин продовжено до 31 грудня 2020 року!

Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 грудня 2020 року. Відповідне рішення ухвалено Кабінетом Міністрів 13 жовтня.
2 жовт. 2020

Осінні розваги

2 жовт. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди Дня працівників освіти

Щиро вдячні Харківському міському голові Геннадію Кернесу та депутатському корпусу за привітання колективу нашого закладу з Днем працівників освіти.
30 вер. 2020

Впровадження освітньої програми "Впевнений старт"

29 вер. 2020

Малюки збирають урожай!

Вихованці знашого закладу справжними господарями. На ділянці закладу вони разом з вихователями вирощують городину. На грядках у них ростуть перці, томати, картопля, капуста та багато чого цікавого. Діти спостерігають за кожним кроком та радіють кожному вирощеному плоду.
28 вер. 2020

25 вер. 2020

Привітання з Днем дошкілля

20 вер. 2020