1 лют. 2021

Тиждень безпеки

Тиждень безпеки проходив в закладі дошкільної освіти з 25.01-29.01.2021 за темами: «Бережи здоров’я змалку», «Небезпека вулиць та доріг», «Сам вдома», «Де шукати допомогу?», «Безпечний дивосвіт».
29 січ. 2021

Показові заняття для студентів Харківської гуманітарно-педагогічної академії

29 січня відбулися показові заняття для студентів Харківської гуманітарно-педагогічної академії у форматі ZOOM.
22 січ. 2021

День Соборності – свято України!

Сьогодні педагоги провели розваги, тематичні заняття, бесіди під час яких розповіли малятам про історію виникнення сьогоднішнього дня, його значення для всієї України, пригадали українські державні символи, національні пам'ятки України. Діти грали в українські народні ігри, читали вірші співали пісні, танцювали. Малюки з особливою насолодою разом з вихователями на білому снігу вималювали величезне серце Любові до рідної держави та до свого міста. Вітаємо щиро всіх з шанобливим святом всіх українців!
19 січ. 2021

Крижані прикраси!

Виготовлення крижаних прикрас своїми руками це так захопливо!
14 січ. 2021

Сію, сію, посіваю!

13 січ. 2021

Снігу повинно бути багато!

Перший сніг завжди викликає у людей море позитивних емоцій. А тим більше у дітлахів!
31 груд. 2020

Затверджено нові грошові норми харчування у закладі дошкільної освіти

29 груд. 2020

Новорічні розваги

Новорічні розваги у закладі проводилися з дотриманням карантинних норм. Відповідно до карантинних обмежень, батьки у приміщення не допускались, тож дитячі свята пройшли без них.
15 груд. 2020

Листи до Святого Миколая