7 квіт. 2021

Миючі засоби за бюджетні кошти

З метою забезпечення належних санітарних та протиепідеміологічних заходів до нашого закладу завезено миючі засоби.
1 квіт. 2021

Методичні рекомендації до оновленого Базового компонента дошкільної освіти

12 бер. 2021

Щедра масляна

Масляну ми святкували, люту зиму проводжали, були танці, були співи, та й млинці усім на диво.
9 бер. 2021

Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників.

З 1 по 31 березня 2021 року на сайті ХАНО відбудуться Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників.
5 бер. 2021

Свято весни

2 бер. 2021

Заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»

1 березня в групах дошкільного віку проведені заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» присвячене Всесвітньому дню котів.
22 лют. 2021

Підготовка до свята весни

Наближається найтепліше і найкрасивіше свято весни. Наші дітлахи разом з педагогами розпочали готуватися заздалегідь до першого весняного свята жіночності 8 березня.
16 лют. 2021

Смаколики до дня Святого Валентина

Печиво виготовлене власноруч на день Святого Валентина – ідеальний подарунок на свято.
15 лют. 2021

Зиму проводжаємо, а весну зустрічаємо

Сьогодні 15 лютого у закладі святкували свято Стрітення. Зиму проводжали, а весну зустрічали. Дітлахи водили хороводи з Зимою та Весною, грали у веселі ігри, змагалися у конкурсах та естафетах.
12 лют. 2021

День Святого Валентина

14 лютого відзначають День святого Валентина — свято закоханих різного віку.