31 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди початку навчального року

21 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 77-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників, Дня міста та 29-ї річниці Незалежності України

18 серп. 2020

СВЯТКУВАННЯ ДЕРЖАВНИХ СВЯТ

7 серп. 2020

Веселі фарби

Щоб бути з малюками завжди близькими, наші батьки разом з дітлахами роблять різноманітні поробки
13 лип. 2020

Наш город

1 черв. 2020

Перший день літа

Сьогодні, у перший день літа - у Міжнародний день захисту дітей, гостино відкрив свої двері наш заклад для малюків. Діти з задоволенням зустрілися зі своїми однолітками та вихователями.
28 трав. 2020

Увага батькам!!! Відкриття закладу дошкільної освіти!!!

Шановні батьки!!! Відповідно до постанови КМУ від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» відновлюють свою діяльність заклади дошкільної освіти Основ'янського району. Діяльність здійснюється відповідно до тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25. Заклад дошкільної освіти буде відкрито з 1 червня. Просимо дотримуватися рекомендацій МОЗ України "Правила роботи дитсадків під час карантину".
27 трав. 2020

Алгоритм прийому дітей під час карантину COVID- -19

Алгоритм прийому дітей під час карантину COVID-19
25 трав. 2020

АДАПТИВНИЙ КАРАНТИН триватиме до 22 червня

До 22 червня 2020 року триватиме адаптивний карантин, однак з 25 травня зможуть відкриватись дитячі садки у тих регіонах, які відповідатимуть умовам для послаблення карантину... Відповідне рішення ухвалив Уряд.
7 трав. 2020

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ

Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні