Група №11 "Горобинонька"

Режимні процеси у
ПЕРШУ ПОЛОВИНУ ДНЯ
  Прийом дітей
1. Спілкування вихователя з дітьми: індивідуальні бесіди, ігри для спілкування та створення настрою у дітей.
2.Організація самостійної діяльності дітей: різні види ігор, праця в куточку природи, образотворча діяльність.
3.Формування культурно-гігієнічних навичок: використання носового хустки, контроль за зовнішнім виглядом, акуратністю зачіски.  4.  Формування культури поведінки: вітання, ввічливі взаємини з однолітками, дорослими.
  Ранкова гімнастика
Гігієнічні процедури  Закріплення правил миття рук; ігри-змагання, бесіди вихователя про чистоту; самоконтроль дітей; позитивна оцінка діяльності дітей.
Сніданок
1.Сервірування столу: бесіда з черговими, залучення дітей у посильній допомозі в сервіровці столу (розкладання серветок, столового посуду і приладів), залучення уваги дітей до естетичного оформлення столів.
2.Залучення уваги дітей до їжі; індивідуальна робота з виховання культури їжі, правила етикету; оцінка діяльності.
  Підготовка до занять
Прибирання іграшок; переключення уваги дітей на інший вид діяльності, оцінка діяльності дітей.
Заняття
  Підготовка до прогулянки
1. Створення інтересу до прогулянки; індивідуальні бесіди з дітьми; відбір ігрового матеріалу для прогулянки; мотивація діяльності дітей на прогулянці.
2. Одягання: послідовність, вихід на прогулянку.
Прогулянка
1. Спостереження на прогулянці.
2. Рухливі ігри: 2-3 гри великої рухливості; 2-3 гри малої і середньої рухливості; гри на вибір дітей.
3. Праця на ділянці: мотивація діяльності дітей; визначення обсягу роботи; розподіл обов'язків; підготовка обладнання; виконання трудових операцій; прибирання обладнання; оцінка діяльності.
4. Індивідуальна робота з розвитку рухів, фізичних якостей.
5.Самостійна ігрова діяльність: створення умов для розвитку сюжетно-рольових ігор; ігри з природним матеріалом; інші види діяльності, індивідуальна робота з изодеятельности, розвитку мовлення, театралізація в теплу пору року; ліплення сніговиків.
6.Повернення з прогулянки: ігри; самоконтроль дітей; контроль і оцінка їх діяльності; послідовність роздягання; вільна діяльність дітей.
  Гігієнічні процедури
Обід
1. Сервірування столу: визначення чергових, ознайомлення з меню; вибір столового приладдя; залучення уваги дітей до естетичного оформлення столів.
2.Залучення уваги дітей до їжі; індивідуальна робота з виховання культури їжі, правила етикету; оцінка акуратності дітей.
  Підготовка до сну
Підготовка до сну: гігієнічні процедури, створення умов для організації сну; вкладання спати.
Денний сон
  Режимні процеси у ДРУГУ ПОЛОВИНУ ДНЯ
  Підйом дітей
1. Поступовий підйом, спілкування вихователя з дітьми.
2. Індивідуальна робота з дітьми, створення умов для самостійної діяльності.
3. Фізична реабілітація: підготовка до коригуючої гімнастики, привернення уваги дітей.
4. Гартуючі заходи: загартовування, масаж.
5. Формування культурно-гігієнічних навичок: залучення уваги дітей до гігієнічних процедур; гігієнічні процедури; закріплення правил миття рук; розповідь вихователя про чистоту; прийоми самоконтролю; оцінка діяльності дітей; послідовність миття рук; послідовність одягання; контроль за зовнішнім виглядом, акуратність зачіски.
 6.  Формування культури поведінки; доброзичливі відносини з однолітками, дорослими.   Організація самостійної ігрової діяльності дітей  Спілкування з дітьми, індивідуальна робота, ігри.
  Гігієнічні процедури
Полудень
1.Підготовка до полуденка, сервіровка столу; бесіда з черговими, ознайомлення з меню, оголошення її дітям, залучення уваги дітей до естетичності оформлення столів.
2.Залучення уваги дітей до їжі; індивідуальна робота з виховання навичок культури їжі, правила етикету; оцінка діяльності дітей; прибирання столів.   Вільна ігрова діяльність дітей   Створення умов для самостійної ігрової діяльності дітей.
  Підготовка до прогулянки
1.Створення інтересу до прогулянки; індивідуальні бесіди з дітьми; відбір ігрового матеріалу для прогулянки; мотивація діяльності дітей на прогулянці.
2. Одягання: послідовність, вихід на прогулянку.
Прогулянка
1. Рухливі ігри: 2-3 гри великої рухливості; 2-3 гри малої і середньої рухливості; на вибір дітей.
2.Індивідуальна робота з розвитку рухів, фізичних якостей: самостійна ігрова діяльність; створення умов для розвитку сюжетно-рольових ігор; ігри з природним матеріалом, індивідуальна робота з изодеятельности, розвитку мовлення; театралізація в теплу пору року; ліплення сніговиків.  3.  Повернення з прогулянки; гра; самоконтроль; контроль і оцінка діяльності дітей; послідовність роздягання; вільна діяльність дітей.