Безкоштовна українська абетка для дітей

Проект "Розвиток дитини" пропонує батькам безкоштовну українську абетку для навчання дітей навичок дрібної моторики та написання букв української абетки.

Це творче завдання для дітей – перший крок до написання букв українського алфавіту та розвитку навичок красивого почерку.

Для кожної букви української абетки створено окреме завдання, у якому дитина спочатку з'єднує пунктирні лінії, що складають частину букви, а потім для практики кілька разів пише букви української абетки повністю за допомогою пунктирних ліній. Після цього дитина тренується писати букви повністю самостійно в спеціально відведеному місці.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері і використовувати необмежену кількість раз.

Завантаження творчих завдань для дітей безкоштовне і доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації  Перейти до перегляду української абетки для дітей >>>