Літо – найкраща пора

23 черв. 2021

Літо – найкраща пора для оздоровлення дошкільнят. Адже саме влітку найбільш сприятливі умови для удосконалення рухових навичок дітей, розвитку їхніх фізичних якостей, підвищення витривалості.

Педагоги закладу дошкільної освіти забезпечують максимальне перебування дітей на свіжому повітрі. За сприятливих умов діти залюбки приймають повітряні та сонячні ванни, захопливо вимальовують крейдою свої оригінальні фантазії на асфальті та грають мильними пузирями. Надзвичайно полюбляють діти влаштовувати під час прогулянки самокатні та мотоперегони. Але  найбільше задоволення приносять дітям ігри з водою.