"Прощавай, садок дитячий!"

28 трав. 2021
Випускний у закладі дошкільної освіти – це своєрідний перший рубіж для дошкільнят та їх батьків, адже попереду – нові горизонти і стільки незвіданого й цікавого!

Здавалося б, тільки вчора батьки привели своїх малюків до садочку, а сьогодні вже пора прощатися з цим затишним місцем, яке стало для дітей справжнім другим домом. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе.
Щороку наш заклад випускає до школи не простих вихованців, а талановитих, чудових та неповторних зірочок.
То ж побажаємо,  щоб у кожного випускника та випускниці у дорослому житті обов`язково здійснилася дитяча мрія!