Міжнародний день вишиванки

20 трав. 2021

«Мені сорочку мама вишивала,

неначе долю хрестиком вела…».

Вишиванка – символ сім’ї її оберіг, а ще – мистецтво що передається з покоління в покоління.

Сьогодні навіть дощова погода не завадила проведенню Міжнародного дня вишиванки у КЗ «ДНЗ №50». Хлопці і дівчата, дорослі і малі з’явилися на подвір’ї  закладу у яскравому вбранні: хтось у сучасних білих, хтось у старовинних лляних, а були і в справжніх дизайнерських. Троянди і волошки, маки і соняшники перетворили садочок у справжній вінок.