Міжнародний день сім’ї

15 трав. 2021

У рамках святкування Міжнародного дня сім’ї в нашому закладі проведено виставку-огляд «Герб моєї родини», в якій взяли участь вихованці разом з батьками.

Сім'ї доклали максимум старань, вмінь, зусиль, творчу фантазію, використовуючи різні засоби художнього дизайну при створенні сімейного герба і древа. Діти були активними помічниками своїм батькам, вони допомагали розфарбовувати деталі сімейного герба, прикрашали елементами аплікації в результаті у нас вийшла чудова виставка.

Вихователі груп №№2, 3, 7, 8 та 11 провели бесіди з цієї теми, у яких вихованці розповідали про процес створення, значення та відчуття під час виготовлення сімейного гербу.

Виставка-огляд була проведена з метою виховання майбутнього молодого покоління в дусі традиційних сімейних цінностей, формування сімейних традицій, вивченню дітьми історії своєї родини, формуванню у вихованців розуміння важливості сімейних цінностей, а також розвитку інтересу дітей до мистецької діяльності та правильної організації дозвілля.

Також у рамках Міжнародного дня сім’ї вихованцями закладу були виготовлені спеціальні вітальні листівки для батьків.