Тиждень психології

19 квіт. 2021
У нашому закладі розпочався марафон цікавих заходів до Тижня психології.

У понеділок 19 квітня відбулася загальна акція «Соціальна психологічно-розвантажувальна мережа «Хочу сказати», у якій взяли участь 91 особа, серед яких не лише батьки, педагоги та працівники садочку, а й самі діти. У цій мережі охочі взяти участь анонімно та з підписом залишалии відгуки, рекомендації, побажання та емоції про роботу колективу нашого закладу та сам садочок зокрема. Ці «повідомлення» є важливими. Була низка подяк за роботу, сердечних та щирих побажань за виховання діток. Були й такі, які змусили замислитись, переоцінити пріоритети та надали нам поштовх до нових звершень та мотивацію ставати кращими у своїй галузі.