Показові заняття для студентів Харківської гуманітарно-педагогічної академії

29 січ. 2021
29 січня відбулися показові заняття для студентів Харківської гуманітарно-педагогічної академії у форматі ZOOM.

Вихователь Шарко Оксана Валеріївна провела інтегроване заняття з розвитку мовлення і культури мовленнєвого спілкування і з художньо-продуктивної діяльності (музична) у групі молодшого віку на тему: «Зимові розваги ведмедика».

Вихователі Салтанова Олена Володимирівна та Водоп'янова Олена Едуардівна провели інтегроване заняття з розвитку мовлення і культури мовленнєвого спілкування і з художньо-продуктивної діяльності (образотворча) у групі старшого дошкільного віку з використанням нетрадиційної техніки малювання «Ебру» на тему: ««Новорічні свята».