СВЯТКУВАННЯ ДЕРЖАВНИХ СВЯТ

18 серп. 2020

Щорічно, наприкінці серпня, в Комунальному закладі "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №50 Харкывської мыської ради" відзначаються державні свята День Прапора та День Незалежності України. Вихованці старших та середніх груп разом з вихователями підготували незабутнє свято, на якому прославляли нашу державу у віршах, оспівували її у піснях, змальовували чарівну красу у танцях . Це радісне свято для нас усіх, і як годиться, кожному імениннику, бажали нашій славній Україні, наснаги, мужності і віри. Кожен відчув себе справжнім артистом, українським козаком, хоч і маленьким, та патріотам своєї держави. У серці з Україною були і будемо назавжди великі і малі.