Екскурсія до бібліотеки

3 квіт. 2014
У рамках святкування Дня дитячої книги 2 квітня 2014 року вихованці груп старшого дошкільного віку відвідали центральну дитячу бібліотеку Червонозаводського району.

Діти ознайомилися з правилами користування бібліотекою, узнали про книги, які можуть "ходити" в гості до дітей на кілька днів. Працівники бібліотеки провели екскурсію по залах абонементу, книгосховищу, читальній залі. Діти відгадували загадки про героїв казок, дивилися цікаві мультфільми. Кожна дитина отримала пам'ятні сувеніри від співробітників бібліотеки. Більше фото можна подивитися у нашій фотогалереї.