Всеукраїнський фестиваль дитячого театрального мистецтва

21 бер. 2014
В рамках фестивалю в дошкільному закладі з 17.03 по 21.03.2014 р. проходив Тиждень театралізованого мистецтва.

На виконання Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року Міністерство освіти і науки оголосило проведення з 1 листопада 2013 року по 1 квітня 2014 року Всеукраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва за участю вихованців дошкільних навчальних закладів.

Театральне мистецтво розкриває перед дитиною весь світ засобами мудрої та вічної казки, розкриває творчі здібності особистості, а найголовніше, виховує справжню людину.»

С. Русова

З 17 березня по 21 березня 2014 року в дошкільному навчальному закладі пройшов Тиждень дитячої театральної діяльності в рамках Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва з метою активізації творчого потенціалу, виявлення та розвитку талановитих дітей дошкільного віку.  У фестивалі взяли участь всі вікові групи.

Театр на фланелеграфі «Колобок» (група раннього віку)

Настільний театр «Ріпка», «Заюшкина хатинка»  (молодша група)

Театр рукавичок «Колосок» (середня група)

Гра-драматизація казки «Теремок» (старша група)