Малая Компьютерная Академия ШАГ

Щедрий вечір, добрий вечір!Увага! Тимчасове призупинення освітньо-виховного процесу в закладі у літній період 2020 рокуУВАГА!!! Оплата за харчування дітей в закладі дошкільної освітиСвято Новорічної ялинки "Зима - чарівниця"Заняття "Смаколики для птахів"

Раді вітати Вас на сторінці нашого

закладу дошкільної освіти!

м.Харків, 61140 Пр. Гагаріна 42
тел.(057) 725-13-53

e-mail: kh.dnz -50@ukr.net

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Малая Компьютерная Академия ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

14 січ. 2020
Щедрий вечір, добрий вечір!

13 січ. 2020
З 08.06.2019 року по 10.07.2020 року в закладі буде тимчасово призупинено освітньо-виховний процес для проведення ремонтних робіт у літній період 2020 року. На цей період дітей з ЗДО №50 прийматиме ЗДО №441.

27 груд. 2019
УВАГА!!! Оплата за харчування дітей в закладі дошкільної освіти

20 груд. 2019
Свято Новорічної ялинки