Университет ШАГ

1 лист. 2018

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ НА ТЕМУ: "ІГРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ У СУЧАСНИХ ДОШКІЛЬНИХ УСТАНОВАХ»

31 жовтня 2018 року о 13 годині на базі Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 50 Харківської міської ради № 50 відбувся семінар-практикум на тему: "Ігрові технології у сучасних дошкільних установах». Автор та тренер: Шуть Микола Миколайович кандидат педагогічних наук, доцент ХНПУ імені Г. С. Сковороди, (кафедра музично-естетичних та художніх технологій факультету дошкільної освіти), лауреат міжнародних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалі композиторів, педагогів, ігромайстерства. В заході прийняли участь методист методичного центру Управління освіти адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради Чобіток Л.В., завідувачі, вихователі-методисти, вихователі, музичні керівники Основ'янського району.
24 жовт. 2018

Лялькова вистава

24 жовтня 2018 року в закладі дошкільної освіти відбулася вистава "Барбоскіни"
19 жовт. 2018

Аплікація з осіннього листя

"За вікном осінь, в веселому танку кружляє листя і саме час змайструвати з нього щось своїми руками, поки їх не прибрали і не випав перший сніг."
18 жовт. 2018

Проект «Шкільний працівник поліції»

У рамках проекту «Шкільний працівник поліції», згідно графіку, капралом Черкашиним Д.М. було проведено бесіду з старшими дошкільниками щодо профілактики дорожньо-транспортного травматизму та правил особистої безпеки на вулиці
16 жовт. 2018

Осінні прогулянки

Осіннього теплого дня вихованці нашого закладу весело грають, розважаються та займаються трудовою діяльністю на майданчиках.
9 жовт. 2018

Консультація для педагогів закладу

Консультацію для педагогів закладу провела вихователь Бабенко О.В. на тему: "Формуванна економічної компетентності старших дошкільнят у сюжентно-рольових іграх"
4 жовт. 2018

Осінній ярмарок

28 вер. 2018

Тиждень безпеки

27 вер. 2018

Привітання з днем працівника дошкільної освіти

21 вер. 2018

Семінар для завідувачів та медичних працівників

21 вересня на базі нашого закладу дошкільної освіти відбувся семінар з питань дотримання санітарного законодавства в закладах дошкільної освіти за участі представників ХМУ ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області.