Университет ШАГ

Правила поведінки на льоду

28 лист. 2018

Перший сніг

"Сипле з неба перший сніг зіроньками білими, Тихо стелить по землі ніжно-пишні килими!»
27 лист. 2018

Проект «Шкільний працівник поліції»

У рамках проекту «Шкільний працівник поліції», згідно графіку, капралом Черкашиним Д.М. було проведено бесіду в середніх групах №5,10,11щодо профілактики дорожньо-транспортного травматизму та правил особистої безпеки на вулиці
21 лист. 2018

Фізкультурні змагання "Крок за кроком"

З метою організації поглибленої фізкультурно-оздоровчої роботи з вихованцями старшого дошкільного віку, розвитку фізичного та психічного здоров,я дітей в закладі пройшли фізкультурні змагання "Крок за кроком".
14 лист. 2018

Протипожежне тренування

14 листопада з метою навчання керівного складу та перевірки дій учасників освітнього процесу і постійного складу закладу дошкільної освіти у разі виникнення пожежі, у закладі відбулося протипожежне тренування, яке підготували та організували працівники закладу.
13 лист. 2018

Заняття "Листопад" в другій молодшій групі №8

13 лист. 2018

Заняття "Іжачок" в групі ранього віку №4

9 лист. 2018

Щедра осінь

З метою розвитку умінь та творчих здібностей дітей проводяться заняття з художньо-продуктивної діяльності в нашому закладі дошкільної освіти.
8 лист. 2018

Показові заняття

8 листопада в закладі відбулися показові заняття з хореографії для батьків та всіх бажаючих.
3 лист. 2018

Прибирання території

В закладі дошкільної освіти проведені роботи по благоустрою власної та прилеглої території.