Университет ШАГ

20 квіт. 2019

Суботник в закладі дошкільної освіти

Вкотре працівники закладу зібрались для того щоб попрацювати над благоустроєм території закладу. Дякуємо співробітникам за активну участь!
18 квіт. 2019

Привітання від Анатолія Денисенко!

Вручення пасхального кулича дітям та працівникам закладу дошкільної освіти від народного депутата України Анатолія Петровича Денисенко!
16 квіт. 2019

Увага батькам майбутніх вихованців!!!

11 квіт. 2019

Мобільний планетарій

27 бер. 2019

Відкритий показ заняття в молодшій групі №8

13 бер. 2019

Батькам майбутніх першокласників!

Запрошуємо батьків майбутніх першокласників прийняти участь у Інтернет-зборах, що проводитимуться з 01 по 31 березня на сайті КВНЗ "ХАНО" (http://edu-post-diploma.kharkov.ua/iz/.)
8 бер. 2019

Привітання з 8 березня

7 бер. 2019

Виставка дитячих робіт

7 бер. 2019

8 Березня – свято радості, любові, посмішок і тепла!

Свято у дошкільному закладі - це завжди казка,сповнена позитивними емоціями та яскравими кольорами,в якій діти стають маленькими творцями добра і краси.
1 бер. 2019

Запрошення на свято "Моя мамо люба"

Шановні батьки! Запрошуємо вас прийняти участь у розвагах, присвячених святу 8 БЕРЕЗНЯ. Вони проходитимуть у музичній залі нашого закладу за таким розкладом: