Малая Компьютерная Академия ШАГ

Благодійна допомога

НОРМАТИВНО - ПРАВОВІ ДОКУМЕНТИ

Положення про батьківський комітет комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №50 Харківської міської ради"

Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №398 від 26.04.2011 року «Про затвердження Примірного положення про батьківські комітети (раду) дошкільного навчального закладу»

Лист Міністерства освіти і науки України №1/9-608 від 05.09.2013 року "Щодо благодійних внесків"

Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1/9-272 від 09.04.12 року "Щодо благодійних внесків"

Закон України "Про благодійну діяльність та організації"

Постанова Кабінету Міністерств України від 04.08.2000 № 1222 "Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування"

Лист Міністерства овіти і науки, млоді та спорту України від 15.04.2011 №1/9-289 "Щодо оприлюднення інформації провикористання благодійних та спонсорських внесків"

Лист Міністерства освіти і науки від 09.04.2012 №1/9-272 "Щодо благодійних внесків"

Лист Міністерства освіти і науки України від 05.09.2013 №1/9 - 608 "Щодо благодійних внесків

Посиляння на Районну батьківську раду Основ'янського ранону у  Facebook

Батьківська рада Основ`янського (Червонозаводського)  району

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ ТА  СПОНСОРІВ:

Реквізити:

Управління освіти адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради

розрахунковий рахунок - 31550367226141
ГУДКСУ в Харківській області
код 02146280

Шановні батьки!
Висловлюємо Вам щиру вдячність за допомогу створенні гідних умов для  перебування дітей у дошкільному навчальному закладі!
Дякуємо ВАМ за Вашу довіру, турботу, співпрацю!

div