Праця на городі

10 вер. 2019

Природа - джерело найяскравіших вражень для людини, а праця в природі - ще один з доступних видів діяльності для дитини дошкільного віку. Це  єдина праця, в результаті якої малюки виробляють матеріальні цінності – вирощують квіти, овочі. ЇЇ особливість  в тому, що діти мають справу з живими об’єктами: рослинами, тваринами, які своїм станом реагують на дії.

Праця в природі – один із провідних чинників усе­бічного розвитку дітей. Перш за все трудова діяльність корисна для здоров'я посильна праця  дітей на повітрі, правильне чергування праці та відпочинку сприяють розвитку та зміцненню фізичного стану, удосконалюються рухи та стимулюється діяльність різних ор­ганів і систем організму. Рухи дитини, яка володіє трудовими навичками, більш точні та впевнені, вона ліпше орієн­тується у просторі, їй зрозуміліший плин часу.