Міжнародний день захисту дітей

1 черв. 2019

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.

Ранок 1 червня в закладі дошкільної освіти розпочався з флешмобу ранкової гімнастики, однак лише спортивними виступами не закінчився. Також з метою виховання у дітей любові до спорту та активного відпочинку відбулися перегони на біговелах та самокатах.

Треба звернути увагу, що до Харківської гімназії №12 були запрошені діти старшого дошкільного віку нашого закладу дошкільної освіти, де вони прийняли активну участь в святковому заході присвяченому Міжнародному дню захисту дітей, а також отримали морозиво від народного депутату України Анатолія Денесенко.