Осінній ярмарок

4 жовт. 2018

В осінню пору, коли все добро із садів та городів зібрано, час зібратися на осінній ярмарок, щоб продемонструвати свої кулінарські вміння, продати овочі та фрукти, поспівати, насміятися, повеселитися.

Організатори – батьки і вихователі, прикрасили вишитими рушниками столи, які наповнились кошиками з овочами, фруктами, домашньою випічкою. Гарно оздоблена територія на подвірі, одягнені в традиційний українській одяг «продавці», весела музика – усе це створювало святкову атмосферу.

Кожна група садочка представляла стіл з товарами на продаж.Тож мами, бабусі та працівники закладу виготовили різноманітні солодощі, якими із задоволенням смакували дітлахи. А посмакувати було чим - від такої кількості смаколиків дух захоплювало: були тут і здобні кекси, і апетитні тістечка, і пузаті булочки, і вишукані тортики. Кухарі садочка пригощали усіх присутніх смачним чаем.Заманливо рябіли яскраві, соковиті фрукти - груші, яблука, сливи, виноград. Одним словом смакота!
Окрім їстівних товарів на прилавках красувалися вироби ручної роботи: букети з овочів, свічки.

Такий захід згуртовує всю дошкільну родину – дітей, вихователів і батьківську громадськість. Завдяки цьому вихованці нашого садочка знайомляться з українськими традиціями, відкривають свої маленькі серця для добрих справ.